ייעוד החברה

ניר – קוץ אדריכלים מובילים, בצוות ייחודי ויצירתי, למצויינות עיצובית וטכנולוגית, תוך מחוייבות ללקוח ובמודעות חברתית וסביבתית גבוהה.

מדיניות החברה
אנחנו מאמינים שפתרון אדריכלי צריך להיות תהליך מותאם ספציפית ללקוח בכל פרוייקט. תהליך התכנון נובע בראשיתו מיחסים קרובים עם הלקוח והבנת האתר, ובהמשכו מלווה בידע מעמיק והכרה של הטכנולוגיה המעורבת בפרוייקט והחברות השונות המוציאות לפועל את התכנון. אנו מאמינים שבניין טוב הוא תוצאה של עבודת צוות מתואמת היטב. אנו משקיעים רבות ביכולות שלנו לתקשר עם כל הצדדים המעורבים בפרוייקט: לקוח- אתר- יועצים- רשויות- בעלי מקצוע.

חקירה מוקדמת ותחושת המקום
הפתרון האדריכלי מחבר בין האנשים לבין המקום תוך יצירת יחסי גומלין והשפעות מורכבות בין פנים וחוץ ויצירת מרקם עשיר של תנועה בחלל עבור המשתמשים, עבור המבקרים ועבור הסביבה. אנו מתחילים פרוייקט בפענוח "תחושת המקום" שלו. אנו חוקרים את הסביבה הטבעית- אקלים, טופוגרפיה, שכבות היסטוריות והקשרים עירוניים. מסיירים באתר, רושמים , מצלמים אוספים דוגמאות של החומרים הטבעיים המצויים בו, מתרשמים מהצבעים הטקסטורות, הריחות וההקשר האנושי-חברתי.אבן יסוד בחקירה המוקדמת היא ההתייחסות לאנשים – אלו שנמצאים באתר וסביבו כיום ואלו אשר יצטרפו למקום כחלק מהפרוייקט הגמור. אנו נפגשים עם האנשים ולומדים להכיר אותם, במסגרת חקירה פרוגרמתית טרום פרוייקט. אנו מקשיבים לאנשים, לומדים להכיר את צרכיהם ואת הציפיות שלהם.

טכנולוגיה ואיכות סביבה
כחלק מהפתרון האדריכלי אנו משקיעים מאמץ רב בלימוד וביישום של טכנולוגיות בניה מתקדמות. החברה משקיעה משאבים בהשתלמות, בנסיעות לתערוכות, למפעלים ולמעבדות מחקר ללימוד גישות חדשניות לבניה ירוקה וטכנולוגיות בנייה חדשות. לחברה נסיון עשיר בתכנון אקלימי, בפיתוחים חדשניים של קירות מסך אקלימיים, בתכנון מבני פלדה, קירות פנלים קלים מתועשים מסוגים שונים וטכנולוגיות מגוונות.בתכנון עבור התעשיה אנו משקיעים מאמץ על מנת להבין היטב גם את תהליכי הייצור וזאת בכדי להגיע לפתרונות מיטביים באדריכלות, אשר לא אחת אף תורמת לייעול הייצור.

עבודת צוות ושיתוף פעולה בינלאומי
אנו מאמינים כי מקצוע האדריכלות דורש עבודת צוות ואנו מיישמים זאת יום יום בשיתוף פעולה עם מתכננים, יועצים ומנהלי פרויקטים, תוך קשב רב לכל רעיון של חבר צוות. עבודת צוות זו מתבטאת בשיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים בפרוייקט בארץ ובחו"ל. לחברה ניסיון רב שנים של עבודה עם לקוחות, משרדי אדריכלים ויועצים מחו"ל. על-ידי יצירת קשרים מקצועיים עם תא מתכננים (תכנון ערים) ועם סטודיו לאדריכלות נוף אנו מחזקים את האמונה במקצוע ככזה שמטפל במגוון רחב, עמוק ומתמשך של הסביבה האנושית ואשר חוצה את הגבולות בין הדיסיפלינות השונות.

מחוייבות לשרות
כחלק מהאמונה שלנו בשרות "מכוון לקוח" וההתחיבות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החברה מוסמכת על פי תקן 9001-2008 ISO.

 
powered by Tagonet powered by